BudowaMieszkanieNowe inwestycjePromowane

SM Ujeścisko: Jak wygląda postęp prac osiedla „Przy Oczkach”?

Już wiadomo, że 30 grudnia 2019 nastąpiła kontynuacja kolejnego etapu wykonania warstw spadkowych na zielonych tarasach inwestycji „Przy Oczkach”. Wcześniej, bo 17 grudnia wykonano warstwy spadkowe na zielonych tarasach. Inwestycja „Przy Oczkach” to wielorodzinny, 5-kondygnacyjny budynek o podwyższonym standardzie, położony przy ulicy Przemyskiej, niedaleko „oczek wodnych”.

Na podwyższony standard obiektu składa się m.in. szereg unikatowych, wysokiej jakości udogodnień takich jak: sauna, siłownia, sala rekreacyjna z bilardem, sala fitness, dwie windy, samoczynnie otwierana brama hali garażowej, własne przynależne do niektórych mieszkań działki i ogromne tarasy widokowe, a także ogrzewanie podłogowe, duże połacie szklane i wiele innych, z kolei na wewnętrznym terenie osiedla do dyspozycji mieszkańców będzie m.in. kort do badmintona.

Nowy budynek będzie dysponował własnym zespołem grzewczym opartym o system pomp cieplnych. To unikalne rozwiązanie, które umożliwia pobieranie ciepła z odwiertów o głębokości przekraczającej nawet 100 m. Tego typu technologia pozwala do minimum zredukować koszty ogrzewania.

Dodatkowo do każdego mieszkania zostało przewidziane miejsce postojowe w hali garażowej.

Zdjęcia przed wykonanymi pracami:

Zdjęcia po wykonanych pracach: